wspierają nas do pobrania kontakt
FB
logo jestem z Gdańska

Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu

W ramach ""Gdańskich Dni Sąsiadów"" Fundacja Droga wraz z Radą Dzielnicy Wrzeszcz Górny, zorganizowała festyn, podczas którego licznie zgromadzeni mieszkańcy naszej dzielnicy mogli wspólnie spędzić czas korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Całe wydarzenie uświetniał profesjonalny konferansjer - animator p. Sławomir Kochanek, który w niezwykły sposób potrafił zachęcić wszystkich uczestników do wspólnej zabawy, dzieci po kolana brodziły w kałużach, a mimo to bawiły się doskonale. Najmłodsi sąsiedzi mogli bawić się na nadmuchiwanej zjeżdżalni ""Zamku"", do którego kolejki nie było końca, atrakcją była też duża trampolina, gdzie dzieciaki skakały bez opamiętania. Dzieci jak również seniorzy mogli brać udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami, które ufundowała Fundacja Droga w postaci: książek, zabawek, pluszaków, gier planszowych oraz słodyczy.

Na spragnionych oraz wygłodniałych uczestników festynu czekały pyszne zapiekanki przygotowane przez p. Grażynę Hiszpańską, które z reszta cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zakończenie spotkania przyznaliśmy nagrodę. Spośród wszystkich straganików wybraliśmy jeden, który naszym zdaniem cieszył się największym powodzeniem i miał najciekawsze hasło reklamujące swoje stoisko „Jak wszystko sprzedamy - na mieszkanie uzbieramy”. Każda rzecz na tym stoisku była po złotówce. TABLICA.PL ufundowała nagrodę, którą był zestaw garnków Tefal. Dużym zainteresowaniem cieszył się również punkt sprzedaży przedmiotów różnorodnych przygotowany przez Radnego Wrzeszcza Górnego p. Arkadiusza Kowalinę. Każda rzecz na tym straganie kosztowała 10 gr. Pan Arek wyprzedał wszystko i całą uzbieraną kwotę - 7 zł 20gr - przekazał na cele Punktu Charytatywnego Dary.

Mimo niesprzyjającej aury impreza cieszyła się dosyć dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas naprawdę sporo gości z pobliskich kamienic. Swoje małe straganiki wystawiło aż 26 mieszkańców Wrzeszcza. Ponieważ sama wyprzedaż garażowa cieszyła się dużym powodzeniem, mamy nadzieje, że jeszcze ją w najbliższym czasie powtórzymy.

Chcielibyśmy, aby  okres obchodów Dni Sąsiada był dłuższy. Lato to czas sprzyjający wszelkiego rodzaju imprezom integracyjnym, Dni Sąsiada to pewnego rodzaju zachęta do spotkań.
Warto wspomnieć o blisko piętnaściorga wolontariuszach Fundacji Droga, którzy mimo padającego deszczu bez marudzenia dokładali wszelkich starań aby zabawa była niezapomniana oraz teren na którym odbywała się impreza pozostawić w nienagannej czystości.

grafika 511, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 512, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 513, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 514, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 515, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 516, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 517, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 518, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 519, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu
grafika 520, Festyn i wyprzedaż sąsiedzka z Tablicą.pl we Wrzeszczu

biuletyn informacyjny

* twój adres nie będzie nikomu udostępniany

zdjęcia ze spotkań

w lewo
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
w prawo

facebook

organizatorzy:

Miasto Gdańsk Instytut Kultury Miejskiej

partner:

Forum Gdańsk

patroni medialni:

trojmiasto.pl Dziennik Bałtycki Radio Złote Przeboje Radio Pogoda