wspierają nas do pobrania kontakt
FB
logo jestem z Gdańska

Osowskie Dni Sąsiadów

W sobotę, 11 czerwca 2016 r., już po raz piąty Stowarzyszenie „INNE jest piękne” miało przyjemność zorganizować Osowski Dzień Sąsiada. Zamówiona aura zaskoczyła nas swoim słonecznym blaskiem, więc i uczestnicy dopisali. Konkurencje sportowe, mecze futbolowe, tworzenie bransoletek, a także wspólne tańce pod kierunkiem Iwony Szymerkowskiej zaktywizowały osowian.

Jak zawsze były słodkości i coś na ząb, a zabawie na trawie towarzyszyła muzyka w wykonaniu zespołu EX IT– świetnych młodych muzyków i ich ciekawego brzmienia – oraz  latynoski zespół zaproszony przez Radę Dzielnicy. Spotkanie pod chmurką było okazją do wielu rozmów prowadzonych przez licznie przybyłych Radnych naszej dzielnicy, a także Radego Miasta, Pana Mariusza Andrzejczaka.

Osowski Dzień Sąsiada jest jednym z tych wydarzeń, które tworzą przestrzeń do wspólnego świętowania, lepszego wzajemnego poznania i integracji.

- Cieszymy się z aktywnego udziału w imprezie wielu osowskich społeczników, w tym szczególnie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie Stowarzyszeniu  Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani” oraz  Fundacji Pierwszy Krok w osobach Beaty Pawlik i Katarzyny Komorowskiej - mówi Aneta Baczyńska - Rostkowska, prezes Stowarzyszenia „INNE jest piękne”.

W tym roku w imprezę włączyło się Stowarzyszenie LIVER, które poprzez Ministransplant Show propaguje idee transplantacji i dawstwa organów. Pomaga też wsparciem finansowym w zakupie leków, a w przyszłości będzie finansować pobyt w Essen mieszkanki naszej dzielnicy, Ady Andrzejewskiej, podczas terapii protonowej.

- Koncerty na trawie były możliwe dzięki Panu Ludwikowi Getz z Biwakowej, który użyczył nam prądu, za co serdecznie dziękujemy - kontynuuje pani Aneta. - Jak zawsze jest z nami radny dzielnicy, honorowy członek naszego stowarzyszenia, Janek Perucki, którego wsparcie jest dla nas bezcenne.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/151810654904062/photos/?tab=album&album_id=1024293810989071

https://www.facebook.com/151810654904062/photos/?tab=album&album_id=1025091007576018

grafika 1949, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1950, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1951, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1952, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1953, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1954, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1955, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1956, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1957, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1958, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1959, Osowskie Dni Sąsiadów
grafika 1960, Osowskie Dni Sąsiadów

biuletyn informacyjny

* twój adres nie będzie nikomu udostępniany

zdjęcia ze spotkań

w lewo
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
w prawo

facebook

organizatorzy:

Miasto Gdańsk Instytut Kultury Miejskiej

partner:

Forum Gdańsk

patroni medialni:

trojmiasto.pl Dziennik Bałtycki Radio Złote Przeboje Radio Pogoda