wspierają nas do pobrania kontakt
FB
logo jestem z Gdańska

Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku

Spotkanie zostało zorganizowane w formie pikniku dla dzieci, ale oczywiście dorośli byli mile widziani i wspaniale bawili się wspólnie z dziećmi.
Mieliśmy kilka stolików z przekąskami (gofry, chleb ze smalcem i różnymi dżemami, oranżadę, napój shreka, pizzę, słodkości), a zamiast krzeseł siedzieliśmy na kocach - W KOŃCU TO PIKNIK:).
Były gry sprawnościowe: przeciąganie liny (jak widać na zdjęciu), tańce najmłodszych, granie w dwa ognie (do późnych godzin wieczornych), skakanie w workach, bieganie w parach ze związanymi nogami, karaoke (dzieci same się upominały, kiedy będzie) i dużo muzyki.
Możemy pochwalić się wspólną zabawą dzieci z dorosłymi, chwalimy się również PROMOCJĄ, którą wykonały dzieci, robiąc własnoręcznie plakaty, zaproszenia i informując sąsiadów o pikniku.
Pragnę również podziękować naszemu sponsorowi  PIEKARNI KARPIŃCY www.piekarniakarpinscy.pl za ofiarowanie nam pysznych chlebków i drożdżówek.
Do sąsiedzkiej książki kucharskiej polecamy przepis na napój SHREK, który cieszył się dużym zainteresowaniem (jest to napój z pokrzywy i cytryny).
Jedyna atrakcja, która nam się nie udała, to kino pod chmurką, ponieważ było za zimno w nocy, ale co się odwlecze, to nie uciecze:).
Dużym SUKCESEM jest również to, że 2 tygodnie później odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie sąsiadów, które trwało do późnych godzin nocnych:).

grafika 1600, Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku
grafika 1601, Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku
grafika 1602, Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku
grafika 1603, Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku
grafika 1604, Borkowo, Osiedle Cztery Pory Roku

biuletyn informacyjny

* twój adres nie będzie nikomu udostępniany

zdjęcia ze spotkań

w lewo
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
fotorelacja fotorelacja fotorelacja fotorelacja
w prawo

facebook

organizatorzy:

Miasto Gdańsk Instytut Kultury Miejskiej

partner:

Forum Gdańsk

patroni medialni:

trojmiasto.pl Dziennik Bałtycki Radio Złote Przeboje Radio Pogoda